WÖÖ - NATURAALSED JA NAHASÕBRALIKUD MATERJALID, MUGAVUS, INNOVAATILINE DISAIN JA PRAKTILISUS. WÖÖ DISAIN ON LIHTNE, PUHAS JA PÕHJAMAISELT MINIMALISTLIK.

BRÄNDI TOOTEVALIKUS ON RÕIVAD JA AKSESSUAARID: NAISTE SÄRGID, KLEIDID, PUSAD, RETUUSID; UNISEX SÄRGID JA PUSAD NING NAHKKOTID. TOODETEL, OLGU SELLEKS SIIS T-SÄRK VÕI NAHKKOTT, ON ÜKS KINDEL LÄBIV JOON – LÕIKED BASEERUVAD KOLMNURKADEL JA TOODETEL ON VÄLISPIDISED ÕMBLUSED NING LÕIGATUD TOORED SERVAD.

WÖÖ TOOTED ON MULTIFUNKTSIONAALSED JA DISAIN HOOLIKALT LÄBI MÕELDUD – NEID SAAB KANDA MITUT PIDI, NÄITEKS SÄRKIDEL JA  PUSADEL EI OLE ESI- EGA TAGAKÜLGE, SISEMIST EGA VÄLIMIST POOLT. OSTES ÜHE SÄRGI, SAAD SEDA KANDA NELJA ERINEVAT MOODI. KA KOTTIDEL ON MITU FUNKTSIOONI - OSTES SELJAKOTI, SAAD SEDA KANDA NÄITEKS KA ÕLA- JA KANDEKOTINA. KANNA KUIDAS SOOVID!

WÖÖ MÕTLEB ROHELISELT – KANGASTEL ON ÖKO-TEX SERTIFIKAADID, KÕIK TOOTED ON DISAINITUD JA TOODETUD EESTIS NING TOOTMISJÄÄGID TAASKASUTATAKSE.

WÖÖ ON SUUNATUD INIMESELE, KES HINDAB MUGAVUST, NATURAALSUST, UUDSUST NING JULGEB ERISTUDA. WÖÖ KANDJA ON AVATUD MÕTTEVIISIGA, KES ARMASTAB NII SUURLINLIKKU KUI KA LOODUSLÄHEDAST ELUSTIILI, TA KÄIB  JALGSI, SÕIDAB RATTAGA VÕI AUTOGA NING TÖÖTAB KONTORIS VÕI TÄNAPÄEVASELT KOHVIKUS VÕI KODUS.

WÖÖ BRÄNDI TAGA SEISAB MARGARET KODUSAAR KES ON LÕPETANUD EESTI KUNSTIAKADEEMIA MOE ERIALA. WÖÖ BRÄNDI LOOMISE AJENDIKS OLI JA ON SOOV ENESETEOSTUSEKS NING VISIOON LUUA NAHASÕBRALIKEST MATERJALIDEST MUGAVAT, ITMEKÜLGSET JA OMANÄOLIST DISAINI.


WEAR IT YOUR WAY 

 

 

 

 

Toetavad